Opatrovanie mačiekSlide thumbnail
OPATROVANIE MAČIEK
U VÁS DOMA
Pre mačičky je veľmi dôležité ostať v domácom prostredí, pretože sú na neho veľmi fixované.
VIAC INFORMÁCIÍKONTAKTOVAŤ

Aké služby Vám a Vašim mačičkám môžem ponúknuť?

Ponúkam opatrovanie / stráženie mačiek u Vás doma. Pre mačky je Veľmi dôležité ostať v domácom prostredí, pretože sú na neho veľmi fixované. Zmena prostredia môže u mačiek vyvolať stres, ktorý môže vyústiť do rôznych závažných ochorení. Každé narušenie ich denného programu ich zbytočne znervózňuje.

Opatrovanie mačiek
 • ČISTENIE MAČACÍCH TOALIET

 • VYČESANIE MAČACIEHO KOŽÚŠKA

 • NÁVŠTEVA VETERINY

 • POLIEVANIE KVETOV

 • VETRANIE BYTU

 • OSTRIHANIE PAZÚRIKOV

O mne

Volám sa Adriana a som človek s veľkým srdiečkom, ktorý miluje zvieratká a mačičky sa stali mojou prioritou. Približne pred siedmimi rokmi som sa dostala k svojej prvej mačičke. V tej chvíli som si ju zamilovala a vedela ze neostanem len pri jednej. Dnes mám štyri a život bez nich si neviem predstaviť. Každá jedna mačička je povahou iná a to ma na nich fascinuje. Pre stráženie mačičiek u Vás doma som sa rozhodla preto, že viem čo obnáša láska k tejto úžasnej šelme a viem , ako ťažké až nemožné je odísť z domu a mať pokoj na duši. Pre mačky je Veľmi dôležité ostať v domácom prostredí,pretože sú na neho veľmi fixované. Zmena prostredia môže u mačiek vyvolať stres,ktorý môže vyústiť do rôznych závažných ochorení. Každé narušenie ich denného programu ich zbytočne znervózňuje. Stráženie mačičiek u Vás doma zabezpečujem výhradne ja, nikto iný nebude mať ku Vám prístup.

Opatrovanie mačiek

Toto všetko máte v cene opatrovania / stráženia mačičky u Vás doma. Každá návšteva trvá okolo 30-60 minút podľa potreby mačičky. Pri každej návšteve Vám pošlem foto mačičky a pár riadkov ako sa Vašej šelme darí. Prvá zoznamovacia návšteva spojená s odovzdaním kľúčov a podpísaním zmluvy je zadarmo.

CENNÍK

 • 1 návšteva denne / 30-60 minút

  15€

 • 2 návštevy denne / 30-60 minút každá návšteva

  30 €

 • Návšteva veteriny

  25 €

Stráženie mačiek v okrajových častiach Bratislavy:
DNV, Záhorská Bystrica, Lamač, Jarovce, Rusovce :
Príplatok 5 euro / jedna návšteva

Príplatky 3 a viac mačičiek + 3 eura, 10 a viac mačiek dohoda

Príplatok : Veľká noc,Vianoce,Nový rok 100% príplatok

OBJEDNÁVKA

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

*Beriem na vedomie, že Prevádzkovateľ osobných údajov spracúva tieto údaje za účelom vypracovania cenovej ponuky.